audi

         Oferujemy profesjonalną diagnostykę komputerową wszystkich systemów elektronicznych każdej marki zarówno europejskiej, japońskiej jak i amerykańskiej.
         Jak wiemy w dzisiejszych czasach każde auto sterowane jest różnego rodzaju systemami elektronicznymi oraz komputerami. Profesjonalna naprawa auta dziś powinna zaczynać się od fachowej diagnozy i interpretacji błędów zapisanych w pamięci komputera. Jako jedna z nielicznych firm działających w Nowej Soli posiadamy profesjonalny sprzęt do diagnostyki wszystkich marek a wszelkie problemy elektryczne i elektroniczne nie są dla nas obce.


dd

Działamy na markowych urządzeniach CDIF/2 firmy AXES System, który umożliwia nam diagnozę wszystkich pojazdów dostępnych na rynku.Specjalnie dla grupy VW AUDI posiadamy specjalistyczny interfejs wraz z oprogramowaniem VCDS (dawniej pod nazwą VAG-COM) Jest to program komputerowy służący do diagnostyki pojazdów z grupy VAG. Jego możliwości są porównywalne z testerami diagnostycznymi używanymi w autoryzowanych serwisach VW, AUDI, SEAT, SKODA. Program VCDS jest kompatybilny ze wszystkimi pojazdami z grupy VAG - od najstarszych aż po najnowsze modele wyprodukowane w 2010 roku.
 Dzięki oprogramowaniu VCDS możemy między innymi wykonać:
 -  diagnostykę silnika, skrzyni biegów, modułu komfortu, radia i inne
 -  logi dynamiczne i statyczne w celu diagnozy takich elementów jak: turbina, pompowtryski, egr itp…
 -  kasowanie inspekcji serwisowych i olejowych (OEL i INSP )
 -  kasowanie błędów AIRBAG,
 -  sprawdzenie kąta wtrysku – niezbędne po zmianie rozrządu w silnikach TDI
 -  poziomowanie ksenonów 
 -  diagnostyka układów ABS i ESP, m.in. odpowietrzanie pompy ABS, adaptacja czujnika kąta skrętu    kierownicy,
 -  inteligentny centralny zamek, ryglowanie drzwi po przekroczeniu 15km/h, automatyczne zapalanie świateł wraz z uruchomieniem silnika,

 -  kodowanie wszelkich modułów, kodowanie radia i uaktywnianie nawigacji po jej montażu itp…
 -  kodowanie i montaż tempomatu

Oraz wszelkich innych zagadnień związanych z autami grupy VW AUDI


b