audi
 

    Alarmy  - oferujemy pełną gamę alarmów i zabezpieczeń do samochodów. Współpracujemy z różnymi producentami alarmów i mamy w ofercie alarmy firmy SEO, TYTAN, DOG. Na poziom skuteczności zabezpieczenia oprócz samego alarmu bardzo duży wpływ ma sposób jego zainstalowania, to od inwencji montera zależy czy dane urządzenie będzie skuteczne i utrudni kradzież. Poza tym, aby pojazd był wystarczająco dobrze zabezpieczony, alarm musi być dobrze ukryty. To niestety wymaga czasu, ale jest to czas z pewnością dobrze zainwestowany.

Wybierając system alarmowy powinniśmy dostosować jego funkcję i możliwości do samochodu który posiadamy. Autoalarm powinien posiadać czujnik ultradźwiękowy (na wybicie szyby i na ruch w kabinie pojazdu), syrenę z własnym zasilaniem (wewnętrzny akumulator podtrzymujący pracę syreny w przypadku zaniku zasilania głównego) dodatkowo funkcje które w możliwie jak najlepszy sposób zapewnią obsługę dostępnych urządzeń w które wyposażone jest nasze auto.

Zwiększająca się liczba zuchwałych porwań samochodów, napady na kierowców są dokonywane w normalnym ruchu miejskim, na czerwonym świetle, na parkingu, czy przed wjazdem do garażu. Warto zadbać o to, by samochód był zabezpieczony również przed taką sytuacją. Mimo pozornej niewygody funkcja antynapadowa zapewnia dobrą ochronę samochodu i pozwala uniknąć zagrożenia życia kierowcy. Samochód można w takiej sytuacji opuścić i bez obawy oddać złodziejowi kluczyki wraz z pilotem. Gdy ten odjedzie bez podania identyfikacji kierowcy, system w sposób bezpieczny zatrzyma samochód. Jednocześnie zabezpieczy samochód przed uruchomieniem, włączy się syrena alarmu i zaczną migać światła awaryjne.

Montujemy alarmy pod tzw. Fabryczny pilot do wszystkich najnowszych pojazdów wyposażonych w magistralę CAN

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru i dostosowania alarmu do Państwa pojazdu. Każdy nasz alarm i zabezpiecznie posiada certyfikat honorowany przez ubezpieczalnie.

    Montujemy również w pojazdach klientów akcesoria elektryczne:

-elektryczne szyby
-centralne zamki
-czujniki parkowania
- zestawy xenonowe
- CB RADIA
- automatyczne włączniki świateł  i inne…

 Realizujemy również nietypowe zamówienia takie jak:
 kamery cofania, odtwarzacze dvd, sprzęt car audio itp….

        f